Jdi na obsah Jdi na menu

Moudra a citáty

Příspěvky

Z poznámek poradce poradny

27. 12. 2009

ObrazekNěkteří z Vás mě požádali, zda bych mohl o své maličkosti něco více zveřejnit.  Zde Vám nabízím nahlédnutí do mého poznámkového notesu. Jsou to myšlenky, které mě v knížkách zaujaly. K některým myšlenkám případně napíšu komentáře(kurzívou). Poznámky jsou neuspořádané, o to zajímavější může být jejich přečtení, neboť to bude jako se dívat v antikvariátu po nějakém zajímavé knize či díle.

 

Mix citátů

30. 3. 2006

ObrazekPřinášíme vám na základě dotazníku mix ciátů. Tyto citáty by vám měli něco připomenout a nebo vám pomoci se nad něčím zamyslet. Třeba se i zasmějete nad ironii osudu:)

Autor: Miroslav Orel  happy.atomovka@seznam.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Moudra a citáty | Komentářů: 3

Moudra o životě

21. 2. 2006

Obrazek Moudra. Tolikrát vedou života a každý nějaké to moudro povíme. V tomto článku najdete několik mouder na zamyšlení o životě. Jsou poučné, zbavují komplexů a moudra také pomáhájí si uvědomit, proč tu jsme.

Autor: Miroslav Orel

 
Celý příspěvek | Rubrika: Moudra a citáty | Komentářů: 5

Moudra o lásce

5. 1. 2006

ObrazekKdyž se o někom řekne, že je moudrý, tak co to vlastně znamená?

Je to vlastnost, kdy člověk dokáže něco popsat  tak, že druhého tím utěší, motivuje či popíše situaci tak, aby si to uvědomili ostatní.

Takový člověk nemusí nic složitě vysvětlovat, stačí mu na to pár slov nebo vět. Tak se pojďte se mnou podívat, jak takové moudré věty vypadají.

Autor: Miroslav Orel 

happy.atomovka@seznam.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Moudra a citáty | Komentářů: 8

Citáty pro ty,kterým zde radíme

4. 1. 2006

ObrazekTot jsou citáty, které by vám mohli pomoci se zamyslet nad vašim životem. Jsou to  moudré věty, které vám vnuknou třeba i nový cíl po rozchodu s dívkou, kdy nevíte co dělat a jste v beznaději.

Možná vám taky něco vnuknou či řeknou, to já nevím, ale když to jsi je přečtete, tak to můžete zjistit a pak mi to napsat na mail.

Autor: Miroslav Orel 

happy.atomovka@seznam.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Moudra a citáty | Komentářů: 0