Jdi na obsah Jdi na menu

Chození a dvoření

Příspěvky

Mám tě rád, ale už nemůžu dál

3. 4. 2007

ObrazekMám tě rád(a), ale už nemůžu dál. Dnes ve vztazích lidí poměrně častá věta, která má ovšem kruté následky.  Jak vůbec může k takovéto situaci dojít? Je tohle láska? Kde se stala chyba? Jde to napravit? Tímto problémem se budeme zabývat v tomto článku.

Autor: Miroslav Orel ( happy.atomovka)

happy.atomovka@seznam.cz

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Chození a dvoření | Komentářů: 2

Feromony se točí

3. 2. 2007

Obrazek Básně! Ty nám dávají možnost vyjádřit své pocity. Každý z nás je schopný napsat básničku a každý nějakou umí. Zde jedna báseň, kterou autor napsal na zádkladě několika zadaných slov. Autorovi můžete napsat na mail a požádat ho napsání také básně na vámi zadanáslova.

Autor: Petr Kopecký  

petr.kolombo@seznam.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Chození a dvoření | Komentářů: 0

Čekám nečekané miminko

2. 2. 2007

ObrazekPři své práci na poradně jsem narazil na stránky zabývající se tímto problémem. Chci tímto článkem upozornit naj iné poradny, které pomohou v situaci, když čekáte nečekané dítě a nemuseli jste jít zbytečně na potrat a zavraždit tak své dítě. Než na něj pujdete, přečtěte si tento článek prosím!!!!

Obrazek

Autor: Miroslav Orel  happy.atomovka@seznam.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Chození a dvoření | Komentářů: 1

Sex versus cudnost

6. 5. 2006

ObrazekSex, dnes se o něm píše všude, dělají to skoro všichni. Dnes není nebezpečné riziko otěhotnění, jelikož máme účinnou antikoncepci. Tato vymoženost přinesla trend, že dnes není vztah postavený na lásce, ale na zamilovanosti a sexu a tím vztahy dlouho nevydrží a dochází ke střídání partnerů, neboli sériové monogamii. Tímto ale naše srdíčka trpí a duše se trápí. A napíše vám doktor antikoncepci pro vaše srdce a duši? V tomto článku se můžete zamyslet nad tím, jak může být nadměrný sex nebezpečný. Takže si pojďte přečíst zápis ze sportovního utkání :)

Autor: Miroslav Orel (happy.atomovka)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Chození a dvoření | Komentářů: 1