Jdi na obsah Jdi na menu

Jak sbalit holku/kluka

Příspěvky

Učinit se tajemně krásnou - mystika krásy

12. 2. 2009

Obrazek

Na této poradně je nejvíce vyhledávaný článek o kráse a na internetu toto téma patří mezi přednější.  Pod tímto tématem se většinou skrývá různá kosmetika, rady, jak se zdokonalit, jak více zaujmout, více zvýraznit svoji krásu a jak vyčerpat veškerý svůj potencionál.  Přemýšlel jsem o kráse žen a došel jsem k překvapujícímu závěru. Jaký? Čti dále

 
Celý příspěvek | Rubrika: Jak sbalit holku/kluka | Komentářů: 2

Chceš ho sbalit? Miluj!

22. 9. 2007

ObrazekKolikrát se stává, že se do někoho zamilujeme, sebereme odvahu a jdeme partnerovi vyznat svou lásku. Ovšem naskytl se problém. I když dotyčný je volný, tak přesto naši lásku odmítá, nás to bolí a začínáme propadat panice a nevíme co s tím. A to je otázka mého článku. Co s tím? Je nějaký způsob jak přeci jen získat srdce našeho partnera? Milý, čtenáři, říkám ti, že ano. Přináším ti exkluzivní příběh o tom, jak můžeš svou pravou láskou získat srdce partnera. Tak pojď si ho přečíst :)

Autor: Miroslav Orel ( happy.atomovka)

happy.atomovka@seznam.cz

 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Jak sbalit holku/kluka | Komentářů: 4

První rande – pro holky :-)

3. 2. 2007

Obrazek Chtěla bych se teď pobavit s holkama trochu detailněji„jak na první rande“. Samozřejmě si to můžou přečíst i kluci, aby věděli jak moc těžký to máme!

Autor: A

 
Celý příspěvek | Rubrika: Jak sbalit holku/kluka | Komentářů: 8

O chození - stručně

21. 12. 2006

ObrazekV tom to článku se dovíte vše nezbytné o chození. Zjistíte, co to je, co to obnáší a jaké bludy kolují mezi lidmi o chození. Ať jsi začátečník nebo už jsi nějaké partnery měl(a), tak vám neuškodí si tento článek přečíst. Možná zjistíte něco, co jste netušili. Věřte, že chození není jen to, že sbalíta někde kluka, či holku. Chození je víc....

Autor: Miroslav Orel ( happy.atomovka)

happy.atomovka@seznam.cz

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Jak sbalit holku/kluka | Komentářů: 1

Tělesné krásna

15. 6. 2006

ObrazekPrsa, prdelky, zadečky, nožičky, tělíčka a slintající pohledy. Toto obsahuje článek. Vypráví o klukovi a dívce. Tyto dva lidi jsem si vymyslel, ale jejich chování jsem vypozoroval ve společnosti. A to už nepochází z mé fantazie. Jak na obrázku vidíte, tak vám tímto příběhem nabídnu také určité zrcadlo, ve kterém se můžete podívat, jak si vaše tělěsné chování stojí. Tak pˇojďte se na sebe juknou... A nebo? Už něco tušíte a radši pujdete pryč, protože by se vám udělalo zle?

 

Autor: Miroslav Orel ( happy.atomovka)

 happy.atmovka@seznam.cz

 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Jak sbalit holku/kluka | Komentářů: 0

Budu se partnerovi Líbit?

13. 4. 2006

ObrazekBudu se partnerovi Líbit?

To je otázka, kterou si klade každý znás. Někdo může říct, že je opravdu krásný a někdo třeba je silné postavy a myslí si, že je na nic. Opravdu je tomu tak? Co když právě ti hubeňouři jsou oni, kdo je na nic? Co když ty miss holky, co nám ukazují v televizi jsou jen kostry? Kdo určuje co je hezké a co ne? Můžete se mnou zamyslet v tomto článku.

Autor: Miroslav Orel   happy.atomovka@seznam.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Jak sbalit holku/kluka | Komentářů: 3