Jdi na obsah Jdi na menu

Manželství

Příspěvky

Mystérium ženského srdce

20. 12. 2009

ObrazekTento článek je jak pro ženy, dívky, tak pro muže, chlapce, neboť je o ženském srdci. Pro muže je ženské srdce lákavé právě pro jeho mystérium a ženě naopak toto mystérium dává životní sílu a i moc nad mužem. Ználi, žena cenu, hodnotu svého mystéria, tajemství, tak objeví i svojí ženskost, která je dnes představovaná pouze v podobně sexuálně pudových znaků ženy, které jsou reklamou zneužívány k manipulaci očima mužů. Mým cílem, není odhalit ženu z jejího závoje a učinit ji nahou, ale právě "snít" o tom, co je zahaleno jejím závojem mystéria a ukazovat na důležitost tohoto snění, tajemství a mystéria ženského srdce, které je pro muže tak přitažlivé a pro ženy tak důležité pro její ženskost. Pojďme se vydat na cestu mystiky krásy.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Manželství | Komentářů: 0

Nevěra a neb story o izolační pásce

3. 2. 2007

ObrazekNevěra je problém už od pradávna a ničí spoustů vztahů. Vždy u ni jsou minimálně tři a z toho jeden je obcházen a trpí, pokud něco tuší, či ho druhý kvůli nevěře opustí, zatímco dva prožívají zamilovanost. To je tak na úvod. Ale proč nebýt nevěrný?Pojďte se manou nad tím zauvažovat. Nic víc, nic míň. P.S.Na zauvažování ještě nikdo neumřel,takže se není čeho bát. :))

Autor: Miroslav orel

 
Celý příspěvek | Rubrika: Manželství | Komentářů: 8

Láska - 100. článek

3. 2. 2007

ObrazekTento článek je na této poradně stý a já se rozmýšlel, o čem ho napsat a nakonec jsem se rozhodl věnovat ho lásce. Na internetu najdete spoustu článků o lásce, ale tento by měl být unikkátní. Dovíte se v něm, co to je láska, jak vypadá pravá láska a jak lidé znehodnocují lásku svými názory na ni a přivádí si tím doživota spoustu problémů. Tedy, přečtěte a uvidítě :)

Autor: Miroslav Orel  happy.atomovka@seznam.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Manželství | Komentářů: 2