Jdi na obsah Jdi na menu

Rozchod

Příspěvky

Ach živote bolestivý, proč jsi tak krutý?

1. 2. 2008

ObrazekTento článek je jiného typu. Jde o klasický příběh, prózu, o nesení bolesti z rozchodu. Ukazuje, že bolestný není rozchod jako takový, zraněná důvěra, ale nejbolestivější je samota, která je naší jedinou společnicí, když putujeme ulicemi či surfujeme internetem se zraněným srdcem. Opravdu není nikdo, kdo by naši samotu mohl prolomit?

 
Celý příspěvek | Rubrika: Rozchod | Komentářů: 1

Rozchod

3. 2. 2007

ObrazekRozchod je utrpení a nikdo o něm nechce slyšet. Je jakoby vytlačován ze společnosti a když na někoho dosedne, tak neví, co s ním a jeho blízcí jsou nešťastní, neboť neví, jak mu pomoci a může to skončit nejhorší.Čtětě dál o tom, jak rozchod u člověka probíhá.Od začátku až do konce. Pomůže vám to uvědomit si vlastní situaci a lépe porozumět lidem po rozchodu.

Autor: Miroslav Orel 

 

happy.atomovka@seznam.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Rozchod | Komentářů: 0

Bývalí partneři, současní partneři

21. 8. 2006

ObrazekPavel přišel domů a těšil se jak zajde za Hankou, svojí přítelkyní a vyrazí někam na jejich další rande. Přišel k ní domů, vyzvedl ji a šli. Hanka byla dosti zamlknutá a tak se ji Pavel zeptal,  co se ji stalo. Hanka se mu nemohla dívat do očí, zklopila zrak a řekla: ,, Chci se rozejít". Od té doby byl Pavel sám a Hanka se stala jeho bývalkou. Vybral si ji špatně. Když se s Hankou seznámil, tak mezi nimi přeskočila jiskra a tak to Pavel zkusil. Jen zkusil, nikoliv nehledal. A ovlivního jeho bývalá přítelkyně Hanka další Pavlovy vztahy? Myslíte, že je to blbost? Že ho nemůže ovlivnit? Dovolte, ať vám to dokážu...

Autor: Miroslav Orel  happy.atomovka@seznam.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Rozchod | Komentářů: 1

Seriová monogamie

3. 2. 2006

ObrazekSeriová monogamie je nový termín mezi psychology. Je to jev, který se mezi mladými začíná projevovat. V tomto článku se dovíme, o co tedy jde a jak se to projevuje. Může se to stát vám, vašim kamarádům nebo dětem.

Autor: Miroslav Orel 

 

happy.atomovka@seznam.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Rozchod | Komentářů: 2